Zdravie a životný štýl

Zachovajte si zdravie

Dnes niečo o zdravý – fyzickom zdraví. Autor Sinjay Gupta napísal ďalšiu veľmi dobrú knihu. 👇🏻

V knihe som našla mnoho odborného a aj mnoho osobných skúseností autora. Priznajme si, že asi nikto z nás nebol z pandemie covidu nadšený.

Ale aby som sa dostala k veci a ku knihe „Zachovajte si zdravie“. Keď si knihu zaobstaráš nájdeš v nej mnoho odborného, ale napísané a vysvetlené tak, aby tomu všetkému porozumel aj laik. Nájdeš tam podrobnosti o ochorení Covid aj o jeho následkoch, o klamstvách, ktoré boli vyvrátené a aj o mýtoch o očkovaní, ktoré autor tiež vyvracia. Nuž, a aby som sa dostala k druhej časti knihy (veď taký nesie aj názov), ktorá je zameraná na osobnú obranu voči pandémii. To, čo ti autor odporúča si už musíš prečítať sám/a, ale pre ilustráciu vypíšem jeden citát:

"Bojujme za našu budúcnosť. Vaše zdravie závisí od zdravia všetkých ostatných na celom svete."
Sanjay Gupta
Autor
Moje hodnotenie je 4/5
4/5

Po prvej autorovej knihe som mala trošku vyššie očakávania a táto kniha sa mi zdá o kúsok horšia, ale aj tak ju odporúčam všetkými desiatimi. Aj keď som situáciu s pandémiou a vyjadrenia odborníkov sledovala, mnohé informácie som sa z knihy dozvedela. Myslím si, že bude prínosná každému, kto sa chce dozvedieť viac o covide aj viac o svojom zdraví. Ako bonus dostaneš veľmi príjemné napísanú knihu prepletenú osobnými skúsenosťami.

„Zachovajte si bystrosť“ a „Zachovajte si zdravie“ sú veľmi dobré knihy.
Ďakujem @vydavatelstvo_tatran za recenzný výtlačok knihy.📙

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *