Zdravie a životný štýl

Umění dýchat

Minulý rok som prečítala knihu „Dych“ a zaradila som ju medzi moje top prečítané knihy rok 2021. Práve preto som siahla aj po knihe „Umění dýchat“. Dýchanie je činnosť, ktorú každý z nás robí úplne automaticky a smutná pravda je, že dýchame väčšinou zle. Ak si to náhodou nevedel/a, tak dych je úžasný pomocník napríklad aj na upokojenie.

Čo nájdeš v tejto útlej knižke?
 
Na 125 stranách ťa kniha prevedie technikou dýchania aj dychovými meditáciami. Ich zmyslom je uvedomenie si dýchania. Autor všetko vysvetľuje úplne jasne a zreteľne. Túto knihu si pokojne môžeš zobrať kdekoľvek so sebou, praktizovať meditácie a uvedomenie si dýchania, kdekoľvek budeš chcieť alebo potrebovať. Táto kniha sa môže stať tvojím sprievodcom na ceste k pokojnejšiemu životu bez stresu.
Otázka je, pre koho je kniha vhodná?
 
Podľa mňa bude pre každého. Každý z času na čas potrebuje dostať pod kontrolu mieru stresu či svoje emócie. Každý z času na čas potrebuje skorigovať tok svojich myšlienok. Každý potrebuje správne dýchať, pretože to je nevyhnutné k zdravšiemu životu.
Takže každý by mal praktizovať to, čo je v tejto knihe napísané…
Moje hodnotenie je 5/5
5/5
Ďakujem za recenzný výtlačok knihy „Umění dýchat“ vydavateľstvu ANAG.
 
Kúp si túto knihu a ber ju, ako sprievodcu na svojej ceste dýchania a zdravšieho života. A ak budeš chcieť zistiť viac o dýchaní či o ďalších technikách, tak si zaobstaraj aj knihu „Dych“ – moje odporučenie nájdeš po kliknutí na nasledujúci odkaz.

One Comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *