Zdravie a životný štýl

Kryštály pre začiatočníkov

Ako nadšenec krás, som už v rukách držala pár knih, ktoré sa zaoberali kryštálmi. Väčšinou to však boli knihy, kde rozdeľovali kryštály podľa ich účinkov a znamení zverokruhu. Keď som uvidela, že Vydavateľstvo Tatran vydáva túto knihu, chcela som zistiť, čo všetko sa v nej nachádza. Viem, že je mnoho fanúšikov kryštálov, nie len z tej estetickej stránky, ale aj zo stránky ich účinkov. Ak chceš vedieť, čo sa v knižke nachádza, čítaj ďalej 👇🏻

Kniha ťa privíta slovami:

"Stáročia si rôzne civilizácie cenili na kryštáloch, ktoré považovali za drahokamy a polodrahokamy, ich krásu, a na ostatných kryštáloch zasa ich jedinečné vibrácie a energie napomahajuce uzdraveniu tela, mysle a ducha."
Karen Frazier
Autor

V tejto knihe nájdeš od základov vysvetlené, čo sú kryštály, ako vznikajú, ich rozdiely, ich rôzne vlastnosti a pár strán je venovaných mýtom s nimi spojených, ktoré sú vysvetlené. Kniha je taký sprievodca teóriou kryštálov, prevedie ťa tým, ako si máš vytvoriť tvoju vlastnú zbierku kryštálov a aj to, ako sa máš o ne starať.
Táto kniha je zameraná na vytvorenie vlastnej zbierky kryštálov pomocou energetických centier v tele, teda čakier. V knihe nájdeš mnoho kryštálov aj s farebnými fotkami. Na konci knihy nájdeš pomôcky, ako si zlepšiť život pomocou rôznych mantier a príslušných účinkov kryštálov.

Knihu by si rozhodne nemal nechať ujsť nadšenec krištáľov.🙏🏻

Moje hodnotenie 4,5/5
4.5/5

Ďakujem Vydavateľstvu Tatran za poskytnutie recenzného výtlačku.

P.S.: Nezabúdaj, správnou ingredienciou všetkého je v podstate viera v to, že ti napríklad aj tieto kryštály môžu pomôcť. Áno, moje skeptická stránka sa opäť prejavila.😁

Veríš na účinky kryštálov? Máš nejaký obľúbený?

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *