Odporúčam produkty,  Zdravie a životný štýl

Fitlaviár

Tento diár som dostala v rámci spolupráce s firmou Fitlavia, aby som naň napísala moje odporučenie. Niekoľko týždňov som ho skúmala a testovala. Každý, kto ma pozná vie, že ja som jednoducho papierový typ. Všetko si rada značím a všetko mám rada na jednom mieste. A presne toto od môjho diára vyžaduje – dostatok miesta na všetko.

Začnem asi praktickými vecami. Diár sa v ruke drží veľmi príjemne – obal je vyrobený z kvalitného materiálu a má praktickú veľkosť (do stredne-veľkej kabelky sa pohodlne zmestí). Je vyrobený z kvalitného papiera vyššej gramáže, takže pri písaní nepresvitá.

Na začiatku diára nájdeš obsah, áno diár má očíslované strany – ďakujem tvorcom, že mysleli na tento (pre mňa) dôležitý aspekt, ktorý zabezpečí dobrú a rýchlu orientáciu.😄 Tento diár ti príde s rozpisom dní na roky 2022 a 2023. Nájdeš v ňom aj zoznam sviatkov, zoznam mien a školských prázdnin, vďaka čomu sa ti budú dobre plánovať mesiace.

Nájdeš tu veľmi potrebné a pre mňa už neodmysliteľné plánovače. Kto ich nepozná, veľmi rýchlo si na ne zvykne – vychádzajú z metódy „Bullet Journal“ a slúžia na lepšiu organizáciu času. Nájdeš ročný prekľad na 4 stranách a potom preľad každého mesiaca, ktoré ti zabezpečia, aby si na nič nezabudol/a.

Kaďže sa tento diár volá „fit“, tak na začiatku nájdeš miesto na záznam tvojich mier, jednoduchý menštruačný kalendár a niekoľko strán s myšlienkami na sebarozvoj. 

Ku každému mesiacu najdeš 5x dvojstranu na týždeň. Páči sa mi, že v každom týždni je pár riadkov „vedela si?“ so zaujímavosťou.

Na konci každého mesiaca je dvojstrana určená na zhodnotenie tvojho mesiaca.

Praktická je guma na uzavretie diára, takže pri prenášaní sa ti nikde nebude otvárať. Diár obsahuje aj 2 hodvábne stuhy, ktoré sú veľmi fajn na rýchlu orientáciu. Gumička na pero je super a páči sa ti môžu aj nálepky na označenie mesiacov alebo dôležitých udalostí/povinností.

Toto je jeden z diárov, ktoré hodnotím veľmi kladne. Hlavne má dostatok miesta na všetko a môžem ho začať používať kedykoľvek v roku. Naozaj mám rada nedatované diáre.

Viem, že si ho už niekoľko z mojich sledovateliek aj kamarátiek na moje odporučenie zaobstaralo.

Tak čo, zapáčil sa aj tebe?

Moje hodnotenie 4,5/5
4.5/5

Viac o knihách a aj o tom, čím žijem, nájdeš na mojich sociálnych sieťach (najmä na Instagrame). Tak ma neváhaj sledovať 👇

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *