Motivácia a sebarozvoj

Priateľstvo je…

Táto útla knižôčka mi prišla úplne nečakane v balíčku od Albatrosmedia a Lindeni a rozhodla som sa jej dať priestor nie len na blogu, ale aj v príspevku. Čítaj ďalej a zistíš prečo.👇


Vo vnútri knihy nájdeš niekoľko viet. Konkrétne ich je 500 a ku každej je ilustrácia. Každý z nás má aspoň jedného priateľa. Je to človek, ktorý nás pozná najlepšie, s ktorým sme toho veľa zažili, ktorý pomôže keď je treba… A mohla by som pokračovať do nekonečna. Táto kniha ti pripomenie, čo je priateľstvo. Donúti ťa spomenúť si a usmievať sa.
Keď som knihu otvorila ja, tak som sa sa zapozerala. Na tie milé ilustrácie a krátke vety. Vety sú síce krátke, ale maximálne výstižné. Pri kope som sa usmievala a predstavovala so konkrétne situácie, ktoré som s priateľmi prežila. Pri veľa vetách som sa doslova rehotala. 


Viem si túto knižku predstaviť ako darček pre priateľa alebo aj pre niekoho, kto si myslí, že priateľa nepotrebuje. Ďakujem @albatrosmedia.sk aj @lindeni.sk , že vydávate takéto krásne knihy. Určite chcem aj ďalšie z tejto série. 


Máš priateľa, ktorému by si túto knižku venoval/venovala? Ak je na IG označ ho a daj mu vedieť, že pre teba veľa znamená.

Moje hodnotenie 5/5:
5/5

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *