Motivácia a sebarozvoj

Na ceste za sebaláskou

Začnem tým, že „Na ceste za sebaláskou“ je jedna z najlepších knihe, aké som, kedy z kategórie sebarozvoj držala v rukách.

Kniha má u mňa 10/5 a je omnoho lepšia, ako som si myslela. Okrem toho, že je plná inšpirácie a zaujímavých príbehov/situácii, číta sa veľmi príjemne a stránky ubiehajú jedna za druhou. Určite nečakaj typickú motivačnú literatúru, tú v tejto knihe nenájdeš. Autorka ťa hneď z úvodu privíta týmito slovami:

"Musíte nájsť samých seba. Musíte samých seba vnímať. Počúvať. Musíte sa mať radi. Vy sa musíte postarať o to, aby ste sa cítili v bezpečí. Viem, že je veľmi ťažké si to predstaviť, preto čas chcem prostredníctvom tejto knihy aspoň na diaľku držať za ruku a viesť vás procesom budovania najkrajšieho domova vo vás, aby ste na konci tejto cesty mohli povedať: Vitaj doma."
Najwa Zebian
Autorka

V knihe nájdeš mnoho inšpirácie, rád a návodov, ako postupne meniť tvoje myslenie. Veď kniha sa volá „Na ceste za sebaláskou“ a táto cesta je jednoducho proces. Autorka okrem iných príbehov, mnohých príkladov, rád a cvičení, rozpráva aj svoj príbeh aj svoje skúsenosti.

Nech si aktuálne v akomkoľvek rozpoložení, či si šťastný/á a nič ti nechýba alebo cítiš smútok, nedostatok, samotu – táto kniha je pre teba. Táto kniha ti pomôže lepšie vnímať seba, riadiť sa podľa seba (nie pravidlami iných), prejavovať sa a vybudovať alebo vylepšiť pevné základy svojej hodnoty. Kniha je vhodná pre človeka, ktorý na svojej sebaláske začína pracovať aj pre toho, kto už pracuje nejakú dobu a je úplne jedno, aké je tvoje pohlavie alebo vek. Kniha bude obohatením pre každého, kto sa jej otvorí a nechá ju prehovárať priamo do svojej duše.

Ďakujem @grada_sk za recenzný výtlačok tejto úžasnej 📘

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *