Motivácia a sebarozvoj

Klub rozkoše

Prejdem rovno k veci : autorka používa rodovo neutrálne výrazy, čo veľmi oceňujem. Každý človek bude pri čítaní a študovaní tejto knihy mať veľmi dobrý pocit. Je jedno, aké je tvoje pohlavie, sexuálna orientácia či zostatok svojho bankového účtu – každý z nás si zaslúži úctu. V porovnaní s inými knihami s témou sexu a sexuality je táto kniha výnimočná (nie len ilustráciami).👇🏻

Toto je jedna z kníh, ktoré by si mali zaobstarať ženy aj muži. Toto je kniha, ktorá si nekladie servítku, nič nezahmlieva a dokonca aj názorne zobrazuje. Tie ilustrácie sú fakt super.🙃 V tejto knihe nájdeš odpovede na mnoho otázok o sexualite a sexe. Knihy ako táto podporujú informovanosť, tá je základom kvalitného a spokojného života.

Áno, fotky tejto knihy som upravila, aby boli instafrienfly (a celkovo internetovo friendly) a nebol zablokovaný príspevok alebo celý môj profil. Takže, ak chceš vedieť ako kniha vyzerá a vidieť všetky jej ilustrácie, budeš si ju musieť zaobstarať.😁 Ale ver mi, nebude to kúpa mimo a naučíš sa z nej mnoho vecí. Táto kniha nie je len pre „začiatočníkov“. Aj keď je to už nejaký ten rôčik, čo si mal/a svoj prvý sexuálny zážitok, aj tak je táto kniha pre teba.

Viem, že táto kniha žne úspechy a dúfam, že si nájde mnoho ďalších priaznivcov. Dúfam, že sa stane podnetom k sebapoznávaniu, poznávaniu partnera/partnerky, k oslovodzujúcim rozhovorom.

Kniha má moje 5/5
5/5


Ďakujem za recenzný výtlačok knihy.


P.S.: Výtlačok tejto knihy darujem môjmu sledujúcemu na @_dennyto
🙃

Čo hovoríš na môj tip na knihu?

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *