50 viet, ktoré vám uľahčia život, Karin Kuschik, Tatran
Motivácia a sebarozvoj

50 viet, ktoré vám uľahčia život

Keď mi kniha „50 viet, ktoré vám uľahčia život“ prišla, bola som skeptická. Nie som typ, čo pravidelne číta motivačnú literatúru. Moje obavy sa rozplynuli po pár stranách.🙏🏻

Keď si knihu zaobstaráš, autorka ti ukáže 50 modelových situácií, ktoré vo väčšine prípadov poznáš. Vďaka jej podrobnému opisu situácií a vysvetleniu, ako sa správať či reagovať v týchto situáciách, si môžeš do života priniesť lepšiu pozornosť, sebavedomie, slobodu, úctu, rešpekt, viac času, dôstojnosť, upokojenie, slobodne rozhodovanie a mnoho iného.

Môžeš prečítať knihu naraz ako takú jednohubku alebo si môžeš vybrať vetu, ktorá ťa zaujala a venovať sa jej samostatne. Možno ťa každá z 50 kapitol tejto knihy neosloví, ale určite si nájdeš minimálne 10, v ktorých nájdeš seba a svoje správanie.

V knihe nájdeš inšpirácie a aj motivácie, ako v rôznych životných a každodenných situáciách reagovať, ako pristupovať k sebe aj k iným ľuďom. Táto kniha je pre teba, ak sa chceš v živote posunúť ďalej, chceš sa nechať inšpirovať a žiť naozaj ľahší život. Vety v tejto knihe ti môžu pomôcť zlepšiť život, ak s nimi budeš pracovať a necháš sa autorkou inšpirovať, ako pri nich reagovať.

Moje hodnotenie 4,5/5
4.5/5

Ak sa ti páčila kniha „Dobre vibrácie, dobrú život“ táto je pre teba #musthave , ako hovorím 😁
Ďakujem vydavateľstvu Tatran za recenzný výtlačok knihy.📘

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *