Motivácia a sebarozvoj

101 esejí, ktoré zmenia vaše myslenie


„101 esejí, ktoré zmenia vaše myslenie“ je kniha z kategórie motivácie. Kniha je rozdelená do 101 krátkych kapitol a každá sa venuje nejakej téme. Sú v nej rozobraté snáď všetky aspekty života a sú v nej tipy, ako zmeniť návyky, myslenie, správanie…

Kniha sa číta veľmi dobre, je napísaná jednoducho a aj jej členenie je zaujímavé. Knihu môžeš čítať naraz alebo si každý deň zobrať 1 kapitolu, ktorou sa budeš zaoberať alebo si v nej nájdeš kapitolu, ktorú aktuálne potrebuješ či chceš riešiť.

Mňa osobne kniha až tak neoslovila. Ja nie som fanúšik motivačnej literatúry a hlavne nie tej okopírovanej. V tejto knihe som našla „výcuc“ snáď všetkého, čo som kedy čítala. A preto by som knihu odporúčala niekomu, kto s motivačnou literatúrou začína alebo niekomu, kto nebude mať veľké očakávania a chce mať pekne na jednom mieste zahrnutých niekoľko motivačných kníh. 

Určite je to oddychová kniha, z ktorej sa môžeš inšpirovať a niečo priučiť.

Aj pre toto všetko som knihe dala 3,5/5
3.5/5

Vo svojej kategórii je lepšia, ako priemer, ale osobne som v nej nenašla nič obohacujúce, nič čo by som už predtým nečítala, ale pre koho je táto kniha určená, som už napísala vyššie. Našla som v nej zaujímavú formu, ktorá ju posunula v hodnotení trošku vyššie, tento fakt jej nemôžem odoprieť.

Mnohé sa z tejto knihy naučíš, mnohé si zopakuješ a viem, že táto kniha by mohla byť fajn darček.

Ďakujem za knihu @vydavatelstvo_aurora , ktorý mi ju ako prekvapenie podarovali na recenziu.📖

One Comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *