Romantika

Radosť v krabičke

Dnešný článok bude o veľmi milom projekte, milej firme a pre mňa milej spolupráci. Dnešný článok venujem „Radosť v krabičke“ a som veľmi vďačná, že sa ma rozhodli osloviť, aby som ukázala mojim čitateľom a sledovateľom, koľko radosti môže taká malá krabička obsahovať.

Keď ma firma oslovila, vedela som, že vám o nich jednoducho chcem povedať. Podľa mňa majú pekný nápad a povedzme si úprimne, radosti nikdy nie je dosť. A určite nie len pre knihomoľov, tak čítajte ďalej.👇

Ja zásielky ako „mystery box“ poznám zo sveta kozmetiky, ale s takýmto projektom z knižného sveta som sa v Česku a na Slovensku ešte nestretla.
 
Začiatkom tohto mesiaca mi prišiel balíček od Radosť v krabičke úplne rovnako, ako každému predplatiteľovi. Pekne 2.5. mi volal kuriér, že má pre mňa zásielku. Vo videu na mojom Instagrame som vám ukazovala, že sa v tej mojej krabičke nachádzala kniha „Päť výletov do pekla“ od vydavateľstva Lieterárna bašta (z kategórie „fakty“), papierová záložka a čokoláda slovenskej výroby od Chopolen 😍

Princípom projektu je, že na začiatku každého mesiaca je doručená krabička každému, kto si krabičku objednal. Dopredu však zákazník nevie, čo je obsahom krabičky. Vie len, že sa tam bude nachádzať kniha a ešte nejaké pekné potešenie od lokálneho výrobcu alebo tvorcu.
Pri objednávke si však zákazník len vyberie žáner knihy, ktorá mu príde. Je na výber žáner:
romantika, krimi alebo fakty.
Jediné čím si môže byť zákazník istý je, že kniha, ktorá mu príde, vyšla v predchádzajúcom mesiaci a veľmi precízne bola vybratá. 
… a naozaj prichádzajú veľmi dobré knihy. To môžem potvrdiť.😇
Výberom žánru si zákazník zabezpečí, že kniha bude vyhovovať jeho čitateľskému štýlu alebo štýlu niekoho, koho sa chystá obdarovať.

Podľa mňa bude takýto box ideálny nie len pre knihomoľa, ktorému zaručene urobí radosť, ale aj pre niekoho, kto chce prečítať aspoň 1 knihu za mesiac a z toho množstva novovydaných kníh si nevie vybrať.

A určite bude tento box úžasným darček.

Na stránkach Radosť v krabičke môžeš predplatiť sebe alebo niekomu blízkemu box, ktorý príde vždy na začiatku mesiaca. Okrem jednej krabičky si môžeš predplatiť aj krabičku na 3 alebo 6 mesiacov. Takže napríklad narodeninový darček bude chodiť postupne aj 3/6 mesiacov po narodeninách. Super, no nie?😇 

Radosť v krabičke tento mesiac oslavuje 1 rok.🥳 Ich koncept je jednoduchý – ty si zaplatíš krabičku a na začiatku mesiaca ti príde takzvaný „mystery box“. Hlavným účelom je urobiť radosť nie len milovníkom kníh, podporiť slovenských výrobcov a naviac 1€ z každej objednávky putuje na účet občianskemu združeniu Svetielko nádeje.
 
Minimálne som „influencla“ samú seba a presne viem komu túto „radosť v krabičke“ objednám k najbližšiemu sviatku.😄
 
Páči sa ti takýto druh darčeka či už pre seba alebo pre niekoho iného?
 
Viac o firme, projekte, krabičkách aj možnosti objednania nájdeš na ich webovej stránke.👇

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *