Romantika

Nasleduj ma

Dnes bude moje druhé odporučenie zo slovenskej dielne je na knihu „Nasleduj ma“. Toto bolo tak milé čítanie.😇 Potrebovala som vypnúť pri nenáročnom príbehu a poviem ti, že tento mi zapasoval. Dokonalo čítavý, dokonalo nenáročný, dokonalo tak akurát. Viete, že som dosť prísna na romantické príbehy, ale toto naozaj nebolo „too much“.

Hneď od začiatku budeš vedieť, že hlavný hrdinovia Lucia a Jason skončia spolu. Ale páčil sa mi spôsob ich zbližovania, vzájomného spoznávania minulosti aj životných trápení. Autorky Baja Dolce a Michaela Zamari zvládli napísať pekný príbeh, vďaka ktorému si pocestuješ po svete a odhalíš pár jeho tajomstiev. A okrem cestovateľského zážitku v knihe nájdeš aj mnoho inšpiratívnych posolstiev. Napríklad:

"Aj zlá burina vyhynie, keď ju nezalievaš pozornosťou. Ako každý živý organizmus."
Baja Dolce, Michaela Zamari
Autorky

Fanúšik romantiky, cestovania a oddychového príbehu by túto knihu nemal prehladnuť. Páči sa mi, že takéto príbehy vznikajú aj na domácej pôde. Ešte viac sa mi páči, že v knihe nie je prehnane veľa sexi scén a postavám som ich správanie verila. Romantika a jemné tajomstvo išlo postupne strana po strane. Takže ak sa ti moje odporučenie páči, neváhaj a cestuj s príbehom v knihe „Nasleduj ma“.

Moje hodnotenie 4/5
4/5

Aj keď da mi príbeh a kombinácia písania autoriek páčila, vyhodila by som niekoľko desiatok strán, kde kniha strácala moju pozornosť. 

Ďakujem Vydavateľstvu Venupress za poskytnutie knihy na recenziu. Možno som ti dala tip na dovolenkové čítanie. Oddych pri čítaní budeš mať zaručený.

"Život je krátky a veci sú pominuteľné, avšak spomienky, tie sú nesmrteľné."
Baja Dolce, Michaela Zamari
Autorky

One Comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *