Láska na francúzskom vidieku, Victoria Brownlee, Vydavateľstvo Metamorfa a Grada
Romantika

Láska na francúzskom vidieku

Z času na čas rada siahnem aj po romantickej knihe. Teda takýto som mala pocit, keď som si vybrala knihu „Láska na francúzskom vidieku“, ale mýlila som sa. Táto kniha je skôr beletria s romantickou dejovou linkou. Kniha je pokračovaním „Za láskou do Paríža“, ja som však nevnímala nejakú veľkú dejovú nadväznosť, pretože som tento diel nečítala.

Kniha zachytáva vzťah a to, aké je budovanie vzťahu náročné. Ella a Serge sa pasujú s rolou budúcich rodičov, ich vzťahové problémy a chýbajúca komunikácia ich situáciu rozhodne nezlepšujú. Autorka ukazuje, že vie písať a veľmi sa mi páčili opisy krajiny. Mala som chuť ísť na do Francúzska, dať si tam kávu, víno, syry… Na druhej strane mám pocit, že to trošku neodhadla správanie postáv, až príliš sa venovala jednému problému a ignorovala zaujímavosti, ktorým sa mohla venovať…

Kniha ukazuje, aká je komunikácia vo vzťahu dôležitá.🙏🏻 Ak si chceš prečítať knižný žáner medzi romantikou a beletriou, hľadáš rýchlu jednohudku, máš rád/a Francúzsko a nevadí ti čítať o komunikačných problémoch vo vzťahu, tak toto bude kniha pre teba. Ja som mala knihu prečítanú asi za 3-4 hodiny, čo veľmi oceňujem.

Láska na francúzskom vidieku, Victoria Brownlee, Vydavateľstvo Metamorfa a Grada
Kniha má moje 3/5
3/5

Z mnohých častí knihy som mala pocit, že ich autorka podcenila a spracovala ich nedostatočne, čo je veľká škoda. Oceňujem zaujímavý záver.

Ďakujem vydavateľstvu Grada za recenzný výtlačok knihy.📕

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *