Romantika

Dedička ruže

Opäť kniha za sveta romantiky a moja minirecenzia📕👇🏻
Dej bol vyskladaný zaujímavo, autorka sa pohrala s prechodmi minulosti a prítomnosti. V knihe som našla intrigy, napätie, lásku, pomstu a to sa mi naozaj páčilo. Mňa osobne naviac ma zaujalo posledných asi 100 strán, ale počas čítania som nemala pocit, že by ma kniha nudila, práve naopak. Nie je to len taká obyčajná romantika, dej má jednoznačne šmrnc. A naviac sa mi páči, ako autorka opisuje postavy, ako dokáže vyvolať v čitateľovi rôzne pocity počas čítania. Postavám som všetko verila, našla som si tam obľúbencov aj tých menej obľúbených. Toto autorke naozaj vyšlo.

Mrzí ma však, že v knihe neprichádzalo k nejakému zavratnému posunu. Mala som pocit, že sa stále len točíme v odhaľovaní minulosti a neprichádza poriadne rozuzlenie. Rozumiem, že „Dedička ruže“ bude séria, ale osobne mám radšej, keď sú aj v prvej časti série aspoň niektoré veci odhalené a potom je taká tá „namotávka“ na ďalší diel.

Rozhodne kniha patrí k nadpriemeru vo svojej kategórii a som rada, že vznikla z pera slovenskej autorky Majky Danihelovej.

Moje hodnotenie 3,5/5
3.5/5

Ak hľadáš zaujímavý román, ktorý nie je len o presladenej romantike a príbeh neskončí pri prvej časti, tak rozhodne siahni po tejto knihe.

Viete, že ja sa nad obalom kníh len málokedy pozastavujem, ale táto má nádhernú obálku. Hneď ako mi prišiel výtlačok, bežala som ju odfotiť pri ružiach 😁

Ďakujem vydavateľstvu VenuPress za poskytnutie recenzného výtlačku.

One Comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *