Odporúčam produkty

Denník Tam & späť

Dnes vám poviem niečo o firme Tam & späť. Určite nebudem zahmlievať, bola som veľmi šťastná keď som sa dohodla na spolupráci s touto firmou. Som štastná, že mi ponúkli možnosť byť ambasádorkou ich značky.


Tam & späť som spoznala cca 3 roky dozadu pred Vianocami hľadala originálny darček pre kamarátku. Niečo čo by jej robilo spoločnosť a radosť dlhú dobu. Niečo čo by jej ostalo najlepšie, tak ako to ja hovorím „nafurf“.
Keď som našla 5 ročný denník, hneď som objednala viac kusov a okrem mojej kamarátky som ich darovala aj ďalším ľuďom. 


Dva roky dozadu sa príbeh zopakoval, ale tento raz som sa s denníkom obdarovala ja a od januára tohto roku doň čmáram mojím „krasopisom“.
Myšlienka, že si budem zapisovať odpovede na 365 otázok po dobu 5 rokov a budem sledovať, ako sa moje odpovede menia alebo aj nemenia, že mi zápisník ostane navždy a aj o niekoľko rokov si svoje odpovede prečítam, je úplne DO-KO-NA-LÁ.


Veď vy už viete, že ja som veľký zástanca zápisníkov a písania rukou. V dnešnej digitálnej dobe sa to vytráca, ale písanie rukou má svoje čaro. Vedeli ste, že podľa vášho aktuálneho rozpoloženia sa môže vaše písmo meniť? U mňa to platí na 100%. Zdatnejší človek by dokázal rozpoznať, kedy mám čas, kedy sa ponáhľam, kedy som pri písaní v pohode alebo nie… Ale nebudem sa zase rozpisovať o svojom písme.  Tento článok je o Denníku.

Písaniu rukou som prepadla pred niekoľkými rokmi. Mám svoj obyčajný diár na zapisovanie všedných povinností, ktorý mám vždy pri sebe. Mám zošit, kde si zapisujem svoje myšlienky, nápady, zistenia, múdrosti či príbehy, ktoré mi napadnú. Do svojho zoznamu denníkov som zaradila denník Tam & Späť. Najčastejšie sa jeho vypisovaniu venujem pri mojom večernom čaji. Denník je jedným z mojich spôsobov, ako spomalím a upokojím moje myšlienky. Predstava, že o 5 či 10 rokov denník otvorím, prečítam si svoje odpovede na najrôznejšie otázky a zistím, ako sa moje odpovede časom menili je fascinujúca. V mojom prípade tcrdenie, že v denníku bude 5 osobností je úplne pravdivá. Málokedy si ľudia uvedomujú ako sa ich postoje a pocity časom menia. Tento zápasník je ideálnym nástrijom, ako to zistiť…


Otázka na dnešný deň znie: „Čo pre teba predstavuje skutočnú krásu?“ Čo by si odpovedal/odpovedala?


Jeden z mojich aktívnych sledujúcich na Instagrame dostane tento krásny denník Tam & späť aj s venovaním odomňa.


Som šťastná, že môžem byť ambasádorkou tohto projektu.


Vďaka tejto spolupráci mám zľavový kód, vďaka ktorému môžete nakúpiť denníky, zápisníky a plánovače od firmy Tam & Späť s 10% zľavou – DENNYTO10 

Zľavu si uplatníš, keď kód vyplníš do časti: „Máš zľavový kupón alebo darčekový poukaz?“ 


Podeľ sa so mnou v komentári ako si spokojný/á s výrobkami od Tam & späť.

2 komentáre

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *