Moje príbehy

Deň začína

Pred 2 týždňami som odfotila rannú rosu na tráve. Dnes som sa kochala takýmto pohľadom a opäť som nechcela myšlienky plynúť. Toto som videla, toto som cítila a toto som si zapísala.👇


Najkrajší spôsob, ako začať nový deň je pocítiť nehu ku svetu. Obzvlášť, keď je ráno mrazivé, svieže, zaplnené jemnou hmlou – presne tak, ako dnes. V okamihu keď obloha otvára svoju náruč a utápa v nej slnečné svetlo, vtedy najlepšie cítim chuť života.

 

Každý takýto okamih je naplnený úžasnou vôňou. Farby sveta, ktoré vidím ma nútia prižmúriť oči a sledovať, ako sa príroda okolo prebúdza. Nie je nič krajšie, ako zobudiť sa do takéhoto rána a pocítiť lásku ku svetu. Všetku tú neopísateľnú ľahkosť bytia a v tom momente odmietnuť všetky pochybnosti, ktoré som si stvorila. Ísť na prechádzku po ešte zelených kopcoch, vojsť do svetlom zaliateho lesa, nasávať všetky jeho vône a zahodiť všetky zlé myšlienky.Urobiť rozhodnutie a opäť obdarovať svet úsmevom na tvári, obdivovať farbu neba, tvar oblakov a nechať slnečné lúče pohladiť moju tvár.


…aj takto vyzerá moja „Krása jednoduchosti“.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *