Kto je Denny?

Ahoj, zo srdca ťa vítam na mojom blogu.💜

Volám sa Denisa. Teraz ma rodina a priatelia volajú rôzne, ale v detstve ma často volali Nena alebo Deny. Tak vznikla moja Instagramodá prezývka Denny.

 

… a kto teda som?

Zvykvem hovoriť, že som len obyčajná žena, ktorá miluje veľmi veľa vecí.

 

Hlavne knihy, chutný čaj, voňavé sviečky, prírodu a moje kreatívne nápady nemajú chybu. Teda aspoň v mojej hlave. Občas sa nestretávam s pochopením mojich myšlienkových pochodov a nápadov.

 

Vždy ma stretneš usmiatu 🙂

Po veľmi veľa životných udalostiach som začala žiť pomalým životom. Snažím sa žiť zodbovedne, zdravo a v súlade s prírodou. Príroda, kvety, vôňa, spev vtákov a prechádzky naboso – to je moje.

Podľa môjho Instagramu vieš, že milujem kvety. Najviac levandulu, orgován, tulipány a ruže – presne v tomto poradí 😇

 

Som kreatívna duša a môj voľný čas okrem kníh zapĺňajú rôzne kratívne aktivity. Ten pocit keď mojej ruky niečo vytvoria, to je neopísateľné. Čo rada robím? Všetko 🙂 Háčkujem, šijem, kreslím, maľujem, vyrábam šperky atď. Rada dávam veciam druhú čancu, takže upcyklujem (nie len oblečenie).

 

Na podnet mojich priateľov a známych, ktorým často radím pri výbere kníh, som sa rozhodla písať moje jedinečné odporučenia na knihy. Najskôr to bolo len prostredníctvom Instagramu, ale maximálny rozsah príspevkov mi jednoducho nestačí. Preto som sa rozhodla založiť blog.

 

Budem sa tu venovať nie len knihám, ale aj rôznym iným zaujímavým veciam. 😊 Teda pre mňa sú zaujímavé, či budú aj pre teba, to sa dozviem časom v komentároch.

Príroda a písanie majú pre mňa terapeutický význam. Postupne sa učím zdieľať moje myšlienky so svetom. Mojimi aktivitami na sociálnych sieťach a na tomto blogu vystupujem z mojej komfortnej zóny. Veľmi rada sa učím a v týchto všetkých aktivitách som si našla veľkú záľubu.

 

Pravdou je, že som so založením a spustením blogu som naozaj dlho váhala. Nie som žiadna dokonalá špecialistka na slovenský jazyk a ani blogerka. Určite sa budem písaním postupne zlepšovať a ten proces si naozaj užijem. Dúfam, že si to užiješ so mnou…  

 

P.S.: Som jazykový antitalent. Ak nájdeš v mojich textoch chybu alebo chýbajúcu čiatku, veľmi sa ti ospravedlňujem. 🙃

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *