Advokát zo zadného sedadla, Michael Connelly, Slovart, 2022
Krimi, Triler

Advokát zo zadného sedadla

Ja túto sériu jednoducho milujem 😍 V prvom rade chcem poďakovať mojim partnerom vydavateľstvu Slovart a Publixing, za poskytovanie kníh na recenziu v tlačenej aj audiopodobe.📖🎧

"Vravel, že najdesivejší klient, akého môže právnik stretnúť, je nevinný človek. Ak to totiž pokašleš a on pôjde do basy, poznačí ťa to na celý život."
Michael Connelly
Autor

„Advokát zo zadného sedadla“ je prvá časť série a nesklamala ma. Ja som počúvala najskôr „Zákon neviny“ a môžem potvrdiť, že akoukoľvek časťou začneš, nebude to vadiť. Ja si však idem užiť túto sériu pekne od začiatku.

„Advokat zo zadného sedadla“ je super svieža detektívka z prostredia právneho systému USA. Myslím, že podľa tejto knihy je aj natočený film s rovnakým názvom, ale samozrejme, že kniha je omnoho lepšia. Autor píše dynamicky, ani chvíľu som sa nenudila, čakala som, ako sa situácie vyvinú a občas sa mi stalo, že ma autor prekvapil (čo sa mi nestáva často). Každý má právo na obhajcu a Mickey Haller v tejto časti opäť stojí pred ťažkými rozhodnutiami. A ten napínavý koniec naozaj stál za to.

Marek Koleno má podľa mňa absolútne úžasný hlas, ktorý sa k tejto sérii hodí. 

Tlačenej aj audio verzii som dala 5/5
5/5

One Comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *