Krátke zamyslenia

Spolupráca pre Slovensko

Netradične dnes uverejním ešte jeden príspevok, ale chcem sa pridať k dobrej veci. K tomu v čo verím.

Viete, že sa nepovažujem za influencera, ale teraz vás chcem ovplyvniť. Nerozprávam o tom často, ale teraz je ten správny čas a prosím buďte k sebe dobrí v komentároch.


Dala som sa zaočkovať. Úplne sebecky. Lebo si chcem ešte požiť. Vzhľadom na moje zdravotné, pekne povedané, problémy som bola najšťastnejší človek na planéte, keď mi lekári odporučili očkovanie. Áno dobre čítaš. Nemohla som sa len tak zobrať a dať sa zaočkovať. Musela som byť dosť zdravá na akékoľvek očkovanie. 
Pred časom som mala veľkú nádej v ľudstvo a v našu spoločnosť.Ale realita mi poriadne prečistila žalúdok. Vidím ľudí. Dobrých ľudí, ktorí majú ďalší dôvod na hádky. Zbytočné hádky.


Na profile vám ukazujem, ako spomaliť, ako si užiť život a všetky jeho krásne maličkosti….ale asi ťažko si ho človek užije, keď nebude žiť. Však?


Pre mňa je očkovanie spôsob, ako ochrániť seba a moje okolie. Prosím ťa, daj sa teraz zaočkovať rovnako, ako si sa dal/a zaočkovať na čierny kašeľ, osýpky, tetanus a všetko ostatné, čo mi teraz ani nenapadne. Existuje mnoho účtov, ktoré ľuďom vysvetľujú a ukazujú pravdivé informácie. Použi svoje kritické myslenie. Nájdi si napríklad účty, ktoré sledujem ja 👇

Chcem žiť! A verím, že to máš rovnako.
 
#spolupracapreslovensko #ovplyvnujempozitivne
@ministerstvo_zdravotnictva_sr

Za túto fotku ďakujem Mirke. Zachytila si, ako sa dotýkam krásy.🍂

Ak chceš tiež takéto krásne fotky alebo potrebuješ nafotiť svadbu alebo oslavu kontaktuj ju tu 👇

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *