Krátke zamyslenia

Lockdown a milé slovo

Dnes ráno som sa zamyslela nad príspevkom od @lapac.slov a veľmi mu ďakujem za inšpiráciu aj konverzáciu.


Dnes som sa prešla. Šla som len kúsok za dom do môjho lesíka a na strome bolo toto jablko. Pri pohľade naň som si spomenula na moje ranné myšlienky. Toto jablko je… Nuž, zabudlo sa naň pri zbere, premáha ho jeseň, je zvráskavené a „unavené“. Čo mi to len pripomína?


Viem, že niekoľkým z vás som dala motiváciu a to správne potrčenie mojím príspevkom k očkovaniu. Síce ste nad ním uvažovali, ale nemali ste motiváciu dať sa zaočkovať. Som rada, že mi takúto správu napísalo niekoľko z vás. Tak vás všetkých, čo čítate moje popisky, chcem poprosiť nie len o to, aby ste žili, ale aj o nasledované.👇


Skúste na chvíľku nehľadieť len na seba a na to, ako je vám zle. Všetci to máme ťažké. Ak môžeš pomôž – milým slovom, nákupom v tvojej obľúbenej kaviarni či obchode… Nemusíme šiť rúška ani tlieskať lekárom. Mali by sme robiť svet lepším tým, že nezabudneme byť milí a dobrí.


Ak nebudeme dobrí, svet nebude pekné miesto. V tomto záleží na každom z nás. Pekné slovo a úsmev, ktorý je vidno v očiach, to sú tie veci, ktoré niekomu zlepšia jeho náročný deň.


Urobme túto ťažkú dobu znesiteľnejšiu.💜

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *