two cosmetics
Kozmetika

Odporučenie produktov Two

Po viac ako 3 mesiacoch testovania produktov od Two Cosmetics, ktoré som zaradila do svojej skincare rutiny, už môžem napísať moje odporučenie a aj ucelený dojem, ktorý z produktov mám.

HYDRATION CREAM MASK

Táto hydratačná pleťová maska mi zachránila pleť, keď začali moje problémy s citivosťou pleti. Takmer každý večer som si masku aplikovala na vyčistenú pleť a dodávala mi potrebnú hydratáciu. Bol to čas, kedy som na pleti nezniesla nič iné okrem hydrolátu.
Masku odporúčam každému, kto potrebuje pleť hydratovať a upokojiť. Toto je kozmetické must have.

two cosmetics

Na toto sérum som bola naozaj zvedavá. Iné séra s obsahom zinku ma v minulosti na pleti štípali, ale toto sérum bolo na pleti veľmi príjemné. Okrem toho, že mám aktuálne citlivú pleť, tak často bojujem s upchatými a zapálenými pórmi. Toto sérum som používala 4 týždne ráno a moja pleť je v očividne lepšom stave – sérum eliminovalo mdlí vzhľad pleti a dobre ma hydratovalo. Sérum má hustejšiu konzistenciu, čo pri mojej zmiešanej pleti nebol problém. 

S hydrolátmi od Two mám už skúsenosti. Oceňujem dobrý rozprašovač a príjemnú (samozrejme prírodnú) vôňu. Hydroláty je veľmi dobré používať medzi jednotlivými krokmi v skincare rutine. Ak trpíš na akné, rozšírené póry, ekzém, psoriázu či ružovku – Neroli pleťový hydrolát je pre teba ako stvorený. Ver mi a vyskúšaj.🙏

V balíčku som si našla aj telové maslo, ktoré je určené na problematickú a citlivú pokožku. Maslo je tuhšej konzistencie, ale teplom pokožky sa rozpúšťa a jednoducho rozotiera. Do mojej normálnej pokožky sa vstrebáva pomerne rýchlo. Samozrejme, ak máš suchú pokožku, tak toto telové maslo rozhodne vyskúšaj. Jeho veľká výhoda je, že nie je parfumované, čo citlivá pokožka rozhodne ocení.

Two Cosmetics je moja obľúbená slovenská značka s som veľmi poctená, že s ňou môžem spolupracovať. Pomalý životný štýl (môj slow life) zahŕňa aj triezve vyberanie a nakupovanie kozmetických produktov.
Som rada, že som ti mohla odporučiť niekoľko veľmi dobrých produktov od slovenskej firmy.
Ich produkty si môžeš kúpiť online, v kamenných predajniach a v drogériách DM.

Poznel/a si značku TWO?

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *