Kozmetika

Kozmetika POETIKO

Dnes vám poviem o značke, ktorej princípy sú veľmi blízke tým mojim. O značke, ktorá ma oslovila svojim príbehom a myšlienkou. 

Je ňou značka POETIKO.

POmalá – ETIcká – KOzmetika


Ja sama sa snažím žiť pomalý a udržateľný život. Kozmetika je neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Moja túžba vedieť veľa o veľa veciach sa prejavuje aj v tejto časti môjho života.  Už dlho je kozmetika a jej zloženie mojím koníčkom. Jednoducho povedané, chcem vedieť čo si „patlem“ na tvár. 


Postupne mením svoju kozmetickú rutinu. Nevynechávam z nej jednotlivé kroky, to nie. Už nejakú dobu sa zamýšľam, ako nahradím jednotlivé produkty tak, aby mali čo možno najviac prírodné zloženie, aby boli vyrábané a balené udržateľne, aby ku mne nemuseli cestovať cez polovicu sveta. Áno, lokálnosť je jedna z mojich hlavných kritérií.

 

Značka POETIKO mi ponúkla možnosť byť ich ambasádorkou. Tým, že ich hodnoty a tie moje sa úplne zhodujú, nemala som dôvod odpovedať inak, ako áno. Veľmi ma teší, že mi dali ich dôveru a verím, že ju nesklamem. Dostala som možnosť vybrať si niekoľko ich produktov a povedať vám o nich.

 

Na začiatok by som mala uviesť, že moja pleť a pokožka je dosť komplikovaná a v poslednej dobe si toho veľa vytrpela… A aj preto si zaslúži to najlepšie. 

Môj typ pleti je zmiešaná. Stav pleti je dehydrovaná, problematická s náchylnosťou na upchávanie pórov a akné.

 

Prečo o tom hovorím? Pretože pri výbere produktov je potrebné vedieť, aký máte stav a typ pleti. Tieto informácie sú naozaj veľmi podstatné a pomôžu vám nájsť tie správne produkty, ktoré urobia vašej pleti dobre.

Na začiatok som si teda vybrala 3 produkty, ktoré budem testovať:

  • Ranná maska pre všetky typy pleti
  • Dvojfázový odličovač pre mastnú a aknóznu pleť
  • Suchý olej pre všetky typy pokožky

Podmienkou mojej spolupráce so značkou POETIKO bolo, aby som vám mohla priniesť svoje odporučenie úplne po svojom, tak ako to robím vždy…

 

Všetky tieto produkty začínam dnes testovať a môžete sa tešiť na moje odporúčania. Ako ambasádorka značky mám možnosť vlastniť zľavový kód, vďaka ktorému si budete mocť produkty od POETIKO zakúpiť za o niečo lepšiu cenu.

 

Ak si chcete pozrieť viac o značke alebo jej výrobkoch, tak všetko čo potrebujete nájdete na tejto stránke https://www.poetiko.sk/ a aj na Instagrame značky POETIKO.

 

Na svojom Instagrame sa vás pýtam či máte skúsenosti s touto značkou a či by ste mali záujem o využitie zľavy. Budem rada, ak mi na tieto otázky odpoviete aj do komentára pod tento môj článok.

 

Ak si chceš niečo od tejto lokálnej, pomalej a prírodnej kozmetiky zaobstarať, môžeš použiť zľavový kód. Kód ti zabezpečí 6€ zľavu pri nákupe. Kód zadaj v košíku pri objednávke. Zľavový kód znie: dennyto

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *