Kozmetika

Kozmetika OLIVAL

Dnes ma kuriér potešil balíčkom od firmy Olival. Vo vnútri sa nachádzali výrobky, ktoré som si vybrala v rámci spolupráce s touto značkou.


Každý kto ma pozná vie, že som veľký nadšenec do oblasti kozmetiky a v mojej kúpeľni to vyzerá ako v malom laboratóriu. Moja pokožka nepatrí k neproblematickým a z tohto dôvodu som sa pred niekoľkými rokmi začala podrobne zaoberať tým, čo si na pleť dávam.


S kozmetikou Olival som sa prvýkrát stretla v roku 2020, keď som si zaobstarala výrobok „Hydrotonikum professional“ a „Pílingové tonium AHA PHA professional“. Bola som s nimi naozaj spokojná, urobili presne to čo som od nich očakávala.


Tak ako som už písala, svoju kozmetickú rutinu postupne mením na čo najviac prírodnú a lokálnu. Značka Olival spĺňa obe moje kritériá. Značka je z Chorvátska a väčšina ich výrobkov obsahuje viac ako 90% prírodných zložiek. Výroba je v Záhrebe a je v súlade s predpismi Európskej únie. Výrobky nie sú testované na zvieratách a neobsahujú látky živočíšneho pôvodu.

Na testovanie som si vybrala konkrétne nasledujúce produkty:

  • Hydrotonikum
  • Pílingovétonikum AHA PHA
  • Peptidový krém P
  • Peptidové sérum P
  • Mikroexfoliant
  • Slamienkový micelárny gél

a ako vzorku som dostala Slamienkový pleťový krém.


Všetky tieto produkty budem testovať a napíšem na ne recenziu na môj Instagram a aj sem na blog. Moje priebežné dojmy budem uverejňovať do príbehov na Instagrame, preto ma neváhaj sledovať.😄


Máš už skúsenosti so značkou OLIVAL?

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *