Kozmetika

Dvojfázový odličovač od POETIKO

Ďalším produktom, ktorý som si od POETIKO zobrala je ich Dvojfázový odličovač pre mastnú a aknóznu pleť. O tejto značke píšem v mojom predchádzajúcom článku. Pre značku POETIKO som ambasádorka a tento produkt som dostala na otestovanie a napísanie recenzie.

 

V tomto dvojfázovom odličovači je opäť kopa prírodných zložiek. Je v ňom konopný olej, šalvia a levanduľa. Už podľa názvu je jasné, že obsahuje 2 fázy – olejovú a vodnú. Pred použitím ho treba poriadne pretrepať, aby sa tieto fázy spojili a odličovač urobil to, načo je určený – dokonale odlíčil a vyčistil pleť.

 

Tento odličovač má naozaj príjemnú vôňu aj konzistenciu. Ja osobne ho používam aj v deň, kedy som nemala make-up. Denne používam SPF a chcem, aby moja pleť bola vždy večer očistená šetrne, aby mi na pleti neostalo nič (ani použité produkty z rána a ani špina, ktorá sa na pleť počas dňa dostane). Na nanesenie odličovača používam prsty, nevytváram odpad zbytočným používaním bavlnených tampónikov. Jednoducho si ho nakvapkám na prsty a dôkladne ho do pleti vmasírujem. Potom ho opláchnem teplou vodou a pokračujem ďalším čistením napríklad pomocou čistiacej peny a nanesiem všetky ďalšie produkty z mojej večernej kozmetickej rutiny. Odličovanie je taký môj rituál, kedy si dôkladne masírujem pleť a tento odličovač s jeho príjemnou vôňou a účinkom môj rituál posunul k dokonalosti.

 

Pre koho je tento odličovač?

Značka POETIKO uvádza, že je vhodný pre mastnú a aknóznu pleť – s čím určite súhlasím. Dokonca aj majitelia citlivej pleti sa tohto odličovača nemusia obávať. Vzhľadom na jeho prírodné zloženie a jemnú vôňu, nebude pokožku dráždiť. Určite je teda odličovač vhodný pre mastnú a zmiešanú pleť. Ja ako majiteľka zmiešanej pleti to potvrdzujem.🙂 Ak si majiteľom alebo majiteľkou suchej pleti, odporúčam pozrieť sa na Dvojfázový odličovač pre suchú pleť. Ak si majiteľom alebo majiteľkou normálnej pleti, máš to vyhraté a môžeš si vybrať, ktorý odličovač chceš. Určite sa nemusíš báť, že by sa ti pri používaní týchto odličovačov upchávali póry. Ja ho používam už 3 týždne a nemám tento problém.

 

Výhody odličovača od POETIKO?

Dvojfázový odličovač je v plne recyklovateľnej sklenenej fľaštičke. Okrem toho si môžeš fľaštičku používať opakovane. Stačí keď si ju pekne umyješ a očistíš. Možností ako využiť skelenenú fľaštičku je mnoho. Takže žiadny odpad naviac nemusí byť. 🙏

 

Ak si chceš tento odličovač alebo niečo od tejto lokálnej, pomalej a prírodnej kozmetiky zaobstarať, môžeš použiť môj zľavový kód. Kód ti zabezpečí 6€ zľavu pri prvom nákupe. Kód zadaj v košíku pri objednávke. Zľavový kód znie: dennyto 

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *