Čaj/Káva

Bylinkový čaj od Biotatry

Už dlho som nepridala príspevok s čajom.

Vy viete, že čaj milujem a je to môj spoločník každý deň. Áno dobre, niekoľkokrát do dňa. Viete, že pred pár mesiacmi mi Biotatry poslali na otestovanie niekoľko ich čajov. Niektoré som poznala a niektoré nie. 
Poviem vám, keď si teraz robím bylinkový čaj, robím si ho buď zo svojich vlastných byliniek alebo si vyberiem nejaký od Biotatry. Keďže je moja spotreba čaju dosť veľká, opäť som musela doplniť zásoby. Takže toto je taká reklamná nespolupráca.🙃


Na tomto mojom blogu vám chcem ukazovať veci, ktoré mi robia radosť. Čaje od Biotatry do tejto kategórie určite patria. Popravde pri knihách, čajoch a sviečkach nemám mieru, čo sa týka rozpočtu. A keď mi chce niekto urobiť radosť, toto je zaručený spôsob, ale to už tiež asi všetci vedia.
No nič, späť k tým čajom.👇

Môj osobný favorit je „Horský čajíček“ a „Tri studničky“. Oba sú denné čaje zložené z rôznych byliniek vypestovaných u nás na Slovensku. Samozrejme, že odporúčam lokálne výrobky. Na to ste si dúfam, už u mňa zvykli. Ak ma pamäť neklame, nejaké ich čaje nájdete aj v predajniach DM Slovensko, ale celú ponuku nájdete na stránke Biotatry (link na ich e-shop vám nechávam dole)


Aký je tvoj obľúbený čaj prípadne značka čajov? Napíš mi to do komentára a daj čajovú inšpiráciu aj ostatným.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *