Beletria

ZlatovláSSka

Dnes ti poviem pár slov o knihe, ktorá mi robila spoločnosť v posledných dňoch. Je ňou „ZlatovláSSka“ a rozhodla som sa, že si zaslúži aj samostatný príspevok. Toto je moja druhá prečítaná kniha od autorky Michaela Ella Hajduková.

 

Táto kniha bude dobrá voľba pre milovníka a nadšenca románov. Keď si budeš knihu kupovať, mal/a by si vedieť, že ide o román s historickým námetom. Kniha ukrýva príbeh Sanny Schlosserovej. Tento príbeh je vymyslený, ale udalosti z knihy opisujú historické udalosti aj osobnosti. V knihe nájdeš príbeh. Je o vojne, ľuďoch a aj o vzťahoch.
 
Autorka má talent písať ľahko a posúvať dej stále dopredu. Môžeš sa tešiť aj na zvraty a napätie, čím ostaneš v strehu a budeš chcieť vedieť, ako príbeh skončí. Po pár úvodných stranách ťa autorka zaujme a nepustí až do konca. Priprav sa aj na romantickú linku, ktorá býva často súčasťou takýchto príbehov. Koniec je trošku klišé (aspoň pre mňa), ale budeš ho čítať s množstvom emócií a možno vybehne aj slzička.
 
„Všetky pripomienky starého režimu boli preč, a predsa som mala v sebe akýsi zvláštny neopísateľný strach, že sa odrazu preklenie časová hranica a ja to budem musieť prežiť znovu.“
 
Ďakujem za recenzný výtlačok knihy vydavateľstvu Motýľ.
Moje hodnotenie je 3,5/5
3.5/5
Z tohto žánru som prečítala mnoho kníh. Táto patrí k lepšiemu priemeru. Kniha obsahuje niekoľko naivných a zvláštnych dialógov aj situácií. Nie všetko som príbehu verila. Aj tak mi čítanie knihy ulahodilo a autorka vo mne vyvolala emócie.
Rozhodne knihu odporúčam.💜
 
Poznáš túto knihu alebo autorku?
Čítaš romány?
Napíš mi komentár

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *