Všetky tie maličkosti, Claire Keegan, Vydavateľstvo Artforum
Beletria

Všetky tie maličkosti

áto útla kniha v sebe ukrýva pútavý príbeh írskeho muža, ktorý si žije svoj život. Má rodinu a žijú skromne, aj keď na vtedajšie pomery je ich život veľmi dobrý. Na necelých 90 stranách príbehu, autorka opisuje dobrotu hlavného hrdinu Furlonga, ktorý sa aj napriek jeho osudu dokázal postarať o seba a o rodinu.

Všetky tie maličkosti, Claire Keegan, Vydavateľstvo Artforum

Furlong pracuje ťažko, ale jeho láska k rodine, viera v Boha a dobré srdce pozoruje čitateľ v každej kapitole. Jeho bežný životný rytmus naruší udalosť, ktorá ho postaví pred ťažké rozhodnutie. Buď si zakryje oči pred zjavnou neprávosťou a bude žiť spokojne ďalej, tak ako mi to radia všetci naokolo alebo niečo urobí a možno pokazí život sebe aj svojej rodine. Ako sa rozhodne, to si už musíš prečítať ty.🙏🏻

Garantujem ti veľmi pekný čitateľský zážitok. „Všetky tie maličkosti“ je síce fiktívny príbeh, ale hovorí o jednom z „hriechov“ írskej spoločnosti. Knižku budeš mať prečítanú za 1-2 hodiny a nehovorí len o spomínanom hriechu spoločnosti. Knižka je poučná a ukazuje, ako (pre teba) maličkosť môže zmeniť život niekomu inému.

Keď odpustím niekoľko chýb zrejme spôsobených prekladom či tlačiarenským škriatkom, tak

kniha má moje 5/5
5/5

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *