Beletria

Posledná žena z rodu Moonovcov

Keď som knihu chytila do ruky, mala som pocit, že opäť držím v knihe romantiku a tak sa mi do nej veľmi nechcelo… Ale po čase som knihe dala šancu a zistila som, že to nie je tak úplne romantika. Skôr tento príbeh radím do kategórie beletria.

Na začiatok ťa musím upozorniť, že ti zrejme bude chvíľku trvať, kým sa do knihy začínaš. Ten začiatok je naozaj pomalý, ale nevzdávaj to a po nejakých 50-100 stranách knihu nebudeš chcieť pustiť z rúk. Minimálne u mňa to tak bolo a myslím si, že to takto budú mať viacerí. Nechcem ti prezrádzať dej, takých recenzií nájdeš kopu. Hlavná hrdinka Lizz si určite získa srdce nejedného čitateľa.

Mňa osobne príbeh bavil (po spomínanom začítaní), je napínavý, obsahuje aj intrigy, lásku a je plný zaujímavých momentov. Občas ma príbeh prekvapil a občas som presne vedela, čo sa bude diať. Ale ten krásny príbeh, čo v sebe ukrýva, ten stojí za prečítanie.

Odporúčam knihu ľuďom, čo hľadajú pomalší oddychový príbeh so zaujímavou, čiastočne detiktívnou aj romantickou, zápletkou. Dej je plný pekných a poučných myšlienok. A ako bonus občas dostaneš poučenie z oblasti byliniek a bylinkárstva, tieto pasáže ma veľmi bavili.🙃

Knihe dávam 4/5
4/5

a veľmi oceňujem nápad, zápletku aj koniec príbehu bol potešujúci, aj keď trošku predvídateľný, ale to k pohodovému príbehu občas patrí.

Ďakujem @vydavatelstvo_aurora za poskytnutie recenzný výtlačok knihy a idem sa rovno pustiť do ďalšej knihy od autorky „Stráškyňa šťastných koncov“.📖

Inak kniha vyšla aj v českom preklade „Poslední měsíční dívka“ v @nakladatelstvimetafora

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *